Facebook Instagram © ORLEXBETON

Beton towarowy

Powrót

Produkty

wezel.jpg

W naszym zakładzie produkcyjnym dostępne są następujące betony:

  • beton zwykły towarowy C 8/10 do C 50/60 oraz B 7,5 do B 60,s
  • betony specjalne,
  • betony stosowane w budownictwie komunikacyjnym,
  • zaprawy budowlane ( w tym murarskie ),
  • beton posadzkowy;
  • orle

Produkcja odbywa się na nowoczesnym skomputeryzowanym węźle Tecwill Cobra:

Nasz zakład wyposażone jest w urządzenia grzewcze, co umożliwia dostawy ciepłego betonu w temperaturach powietrza do -10oC.

Każda dostawa betonu zaopatrzona jest w komputerowy wydruk WZ zawierający dane potwierdzające zgodność dostawy z zamówieniem oraz skład surowcowy mieszanki.

Nasze betony produkujemy z kwalifikowanych krajowych surowców: cementu z Cementowni Lafarge. Domieszki do betonu pochodzą z firmy CHRYSO, natomiast kruszywa pochodzą z naszej Kopalni Kruszyw mieszczącej się w miejscowości Góra. Na nasze produkty wystawiamy deklaracje zgodności.

Firma Orlex Beton oferuje beton towarowy najwyższej jakości dzięki surowcom dostarczanym przez sprawdzonych producentów. W działaniu wykorzystujemy nowoczesne technologie w trosce o trwałość budynków i konstrukcji, które powstają z naszego betonu.
Proponujemy Państwu beton towarowy, piaskobetony, stabilizacje, betony specjalistyczne oraz wodoszczelne. Produkty Orlex Beton podlegają nieustannej kontroli, by każda z produkowanych przez nas partii była zawsze tak samo niezawodna.

Pracujemy na węźle betoniarskim TECWILL COBRA, który gwarantuje pełną mobilność i rozstawienie w każdym miejscu:

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ